გაგაცნობთ ინფორმაციებს საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მოვლენებზე
სპორტის სიახლეებს სეო წილოსანისგან გავიგებთ
იმ ფაქტებსა და მოვლენებს შევეხებით, რომელთაც 27 მარტი აერთიანებთ . 7
#გაზაფხული , ვარჯიში და ის ფაქტორები, რომელიც აუცილებლად უნდა გაითვალისწინო პირადი მწვრთნელის შერჩევისას-ამ თემას ეთმობა დღეს სოფო დარჩიას რუბრიკა „რადიორჩევები“.  #რუბრიკის სტუმარია ფიტნეს ინსტრუქტორი -ბოდიბილდერი გიორგი საფარიძე
#28 მარტს, 18 საათზე ბათუმის სახელმწიფო მუსიკალური ცენტრი და ბათუმის ზაქარია ფალიაშვილია სახელობის სამუსიკო სკოლა წარმოგიდგენთ კლასიკური მუსიკის საღამოს -სახელწოდებით " კონცერტების კონცერტი“ ბათუმის სახელმწიფო მუსიკალური ცენტრის სიმფონიური ორკესტრისა და ბათუმის ზაქარია ფალიაშვილის სამუსიკო სკოლის მოსწავლეების მონაწილეობით
#დილის რადიოს სტუმრები: ბათუმის ზაქარია ფალიაშვილის სახელობის სამუსიკო სკოლის პედაგოგები- ნანა კვირიკაძე, ზურა ჯეგნარაძე და ამავე სამუსიკო სკოლის მოსწავლე- სესილი აბუთიძე - ფორტეპიანო- პედაგოგი ნანა კვირიკაძე
რუბრიკაში „ოქროს ფონდი“ დღეს პოეტ მორის ფოცხიშვილს გავიხსენებთ
#ბათუმის მერიამ პროგრამის „ფესტივალების მხარდაჭერა“ ფარგლებში კონკურსი გამოაცხადა #დილის რადიოს სტუმარი: ია შალამბერიძე - ბათუმის მუნიციპალიტეტის მერიის კულტურის განყოფილების უფროსი
#რატი რატიანი რუბრიკაში „დაუსრულებელი პლეილისტი“ დღეს ისაუბრებს ელექტრონული მუსიკის ატმოსფერულ ნაწარმოებზე, რომელიც ზამთრის ლოს-ანჯელესის ბორცვებზე იწვის.